Privatumo politika


  Avis duomenų apsaugos politika  Mums reikalinga ši jūsų asmeninė informacija: vardas, pavardė, jūsų telefono numeris ir elektroninio pašto adresas. Šie duomenys mums reikalingi įvykdyti jūsų užsakymą, susisiekti su jumis, jei kartais kiltų problemų dėl užklausimo ir rezervacijos elektroniniam patvirtinimui išsiųsti. Jei jūs esate Wizard lojalumo kortelių klubo narys, mes saugome jūsų asmeninius duomenis savo klientų duomenų bazėje ir susiejame juos su jūsų klubo nario kortelės numeriu ir taip pagreitiname jūsų užsakymą.
  Mes imamės tam tikros saugumo politikos saugodami kliento privatumą.  Mes jūsų asmeninę informaciją galime panaudoti mūsų automobilių nuomos paslaugų kokybei gerinti. Kadangi Avis Lietuva yra dalis Avis automobilių nuomos kompanijų sistemos ( išsidėsčiusios Europoje ir už jos ribų) informacija apie automobilių nuomos paslaugas o taip pat ir informacijos apie klientą, gali būti perduota kitoms Avis sistemos šalims. Jūsų asmeninė informacija nebus naudojama be jūsų sutikimo.  Klientai turi teisę bet kada pamatyti, kokia jų asmeninė informacija yra saugoma mūsų duomenų bazėje ir prireikus atnaujinti pasenusią informaciją.  Kokia informacija apie klientą surenkama Avis puslapyje?


  IP adresas: Jūsų jungimosi prie šio puslapio metu mes kaupiame duomenis apie IP adresus sistemos administravimo tikslais. Paprastai mes nesusiejame vartotojo IP adreso su jo asmenį identifikuojančia informacija; tai reiškia, kad vartotojas gali prisijungti prie portalo internetu, tačiau mes nežinosime, kas jis.
  Informaciją apie jūsų IP adresus mes naudosime tik puslapio prisijungimų srautui stebėti

  Slapukai “Sausainėliai”: Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad būtų užtikrinamas registravimo proceso vientisumas ir padedama Svetainę pritaikyti asmeniniams poreikiams. Slapukas yra mažas tekstinis failas, kurį tinklapio serveris išsaugo jūsų kietajame diske. Vienas svarbiausių slapukų tikslų yra teikti patogią funkciją, kad taupytų jūsų laiką. Ši technologija skirta kaupti bendrai statistikai apie mūsų interneto svetainės naudojimą, naudodamiesi šia informacija siekiame jums padaryti svetainę kuo patogesnę ir labiau pritaikytą jūsų poreikiams.

  Mes naudojame pora slapukų rūšių: tai “sesijos (laikini)” slapukai ir “nuolatiniai” slapukai. “Sesijos” slapukai yra laikini ir yra iš karto automatiškai ištrinami kai tik jūs paliekate Avis puslapį. „Nuolatiniai“ slapukai išlieka jūsų kietajame kompiuterio diske iki tol, kol jūs patys juos ištrinate. Mes nerenkame informacijos apie jūsų apsilankymus kituose internetiniuose puslapiuose ir nesiaiškiname jokios asmeninės informacijos apie jus. Naudojame tik ta informaciją, kurią suteikiate mums laisva valia. Slapukai neturi įtakos jūsų kompiuterio darbui ir negadina kompiuterinių programų ir dokumentų.

  Kaip Avis apsaugo Jūsų indentifikavimo duomenis ?


  Norėdami apsaugoti svarbią klientų asmeninę informaciją, tokią kaip kredito kortelių duomenys, mes naudojame Saugiųjų jungčių lygmens kodavimo technologijq.


  Avis skelbiamos akcijose ir žaidimai


  Pradedant dalyvauti mūsų puslapyje skelbiamuose konkursuose jums reikės pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, kuri leis mums su jumis susisiekti jei tai bus būtina. Tiksli informacija apie konkurso sąlygas, taisykles ir prizus bus pateikta konkurso metu ir gali kisti. Jei konkurso nugalėtojui prizą dovanoja trečioji šalis, turėsime pasidalinti informacija apie jūsų duomenis su šia trečiąja šalimi tam, kad užtikrintume ir palengvintume prizo įteikimą laimėtojams.


  Asmens neidentifikuojanti informacija  Naršydami mūsų puslapyje galite susidurti su situacijomis kai jūsų bus paprašyta pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, pavyzdžiui demografinius duomenis apie savo amžių ir/ar pajamas. Jūs turite teisę sutikti arba nesutikti pateikti šią informaciją. Visa surinkta informacija bus naudojama tik puslapio tobulinimo tikslais

  Daugiau informacijos apie Slapukų politiką rasite čia