Avis GPS

+
Mes žinome, kad yra dvi technologijos, be kurių jūs negalite išeiti iš namų: tai satelitinė navigacija ir nenutrūkstamas bevielis internetas (Wi-Fi).

Mes teikiame kokybišką navigacijos (GPS) įrangą, siūlančią detalias instrukcijas, kad ir kur pasaulyje bebūtumėte. Tuo tarpu Avis mobilus bevielis internetas leis jums būti visada prisijungusiam automobilyje ir ne tik jame, bei apsaugos nuo tarptinklinių ar viešbučio interneto mokesčių.

Mūsų technologiniai produktai, jei pateikiami, gali būti pridėti užsakymo internetu metu. Pasirinkus automobilio grupę, būsite paprašyti "Pasirinkti papildomai". Pažymėkite "Wi-Fi" ir "Navigacijos įranga" langelius. Taip pat galite užsisakyti šiuos produktus arba pridėti prie esamo užsakymo, paskambinę į mūsų rezervavimo karštąją liniją arba nuomos metu.

Avis bevielis Wi-Fi

Mūsų mobilaus bevielio interneto paketas siūlo prieigą niešiojamiems kompiuteriams, išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei bet kuriems kitiems Wi-Fi ryšį palaikantiems prietaisams. Mėgaukitės mobilaus ryšio laisve automobilyje ar už jo ribų be pernelyg didelių tarptinklinio ryšio ar viešbučio interneto mokesčių.

Verslo kelionės?

Paverskite savo nuomojamą automobilį mobiliu biuru, keliaudami palaikykite ryšį su vadovybe ir savo klientais. Padarykite pertrauką ir atsakykite į elektroninius laiškus, išsiųskite didelės apimties prezentacijas arba prisijunkite prie video konferencijos.

Ilga kelionė su vaikais?

Ilgos kelionės metu pralinksminkite mažuosius per planšetinį ar nešiojamą kompiuterį rodomais filmukais. Vyresni vaikai gali sekti Facebook ar Instagram naujienas, transliuoti muziką, žiūrėti video arba žaisti internetinius žaidimus.

Lankote naujas vietas?

Savo išmaniajame telefone atsidarykite GPS programą (kaip Google Maps) ir kelionės metu mėgaukitės detalia navigacija neišnaudodami savo duomenų kiekio.Jeigu nėra pasirinkimo galimybės užsisakyti Avis GPS ar Wi-Fi rezervuojant automobilį internetu, susisiekite su mumis telefonu +3705 250 75 00.