Automobilio pristatymas

Avis pristatymas į namus


Ieškote lengviausio, patogiausio būdo nuomuotis automobilį Lietuvoje? Su Avis pristatymu į namus, mes pristatysime užsakytą automobilį Jūsų nurodytu namų adresu bet kur Lietuvoje, taip padėdami Jums pradėti kelionę iš geriausio taško. Kiek tai kainuoja? Jūs mokate už nuomą plius 71,40 LTL už pristatymą (ar palikimą) bet kur Vilniaus, Klaipėdos miestuose ir apylinkėse; 119 LTL už pristatymą (ar palikimą) bet kur Kauno mieste ir apylinkėse;

Dėl pristatymo kituose Lietuvos miestuose susisiekite su mumis +3705 230 68 20.

Mokestis yra už vieną automobilio pristatymą ar paėmimą, įskaitant PVM. Į kainą neįtraukti keltų/ kelių mokesčiai, esant papildomiems mokesčiams jie skaičiuojami papildomai.

--------------------------------------------------------------------------------

Užsisakykite automobilį su pristatymu 5 lengvais žingsniais. Jums reikės vairuotojo pažymėjimo ir kreditinės kortelės norint užsakyti automobilio pristatymą nurodytu adresu.

1 Žingsnis – Spustelėkite 'Užsakyti dabar' mygtuką apačioje ir pasirinkite artimiausią Avis miesto atstovybę

2 Žingsnis – Pasirinkite reikalingą automobilio pristatymo datą bei laiką

3 Žingsnis – Pasirinkite pageidaujamą automobilį

4 Žingsnis – Pasirinkite, kokie papildomi priedai Jums reikalingi

5 Žingsnis – Toliau tęskite pasirinkdami ‘Išvykimą’ ir įveskite reikalingą pristatymo adresą bei kontaktinį telefono numerį

Avis atstovas susisieks su Jumis per 24 val., kad būtų pavirtintas Jūsų automobilio pristatymo ir kreditinės kortelės duomenys.

Pristatymas/ Paėmimas bus atliktas per +/- 1 valandą nuo Jūsų nurodyto pristatymo/ paėmimo laiko. Tai priklauso nuo esamų eismo sąlygų

--------------------------------------------------------------------------------

Mieliau užsisakytumėte telefonu? O gal norite pridėti Avis automobilio pristatymo paslaugą prie jau esamo užsakymo, susisiekite su mumis telefonu +3705 230 68 20 ar spauskite čia norėdami surasti Avis atstovybę kuri mielai atsakys į Jums iškilusius klausimus.

--------------------------------------------------------------------------------

Nuostatai ir sąlygos

Avis pristatymas į namus įmanomas iš miesto atstovybių ir pasirinktų oro uostų
Pristatymo adresas turi atitikti adresą (pavardę) nurodytą vairuotojo pažymėjime ir kredito kortelėje
Pristatymas negali būti vykdomas nenurodžius galiojančios kredito kortelės informacijos
Vairuotojas turi laukti pristatymo vietoje nurodytu laiku. Automobilis turi būti pasitinkamas, patikrinama jo būklė ir pasirašomi atitinkami dokumentai.