AVIS Lietuva“ pradėjo nuomoti hibridinius „Toyota Auris“

„AVIS Lietuva“ pradėjo nuomoti hibridinius „Toyota Auris“

Pranešimas spaudai 2012 m. gegužės mėn. 23 d. , Vilnius

Automobilių nuomos kompanija „AVIS Lietuva", siūlanti itin didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą, pirmoji Baltijos šalyse pradėjo siūlyti išsinuomoti pirmąjį pasaulyje visiškai hibridinį kompaktinės klasės automobilį „Toyota Auris".

Automobilių nuomos kompanija „AVIS Lietuva" pirmoji Baltijos šalyse pradėjo siūlyti pirmąjį visiškai hibridinį kompaktinės klasės automobilį „Toyota Auris". Japoniškas „Toyota Auris“ yra pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą. Vienas jų – „Ateities automobilio“ vardo nominacija. Šioje kasmetinių didžiausio Vokietijos automobilių klubo ADAC „Geltonojo angelo“ apdovanojimų kategorijoje hibridinis „Auris“ buvo įvertintas už puikų ekonomiškumą ir ypač mažą išmetamųjų dujų kiekį.

Kaip teigia kompanijos „AVIS Lietuva" vadovė Daiva Kryžanovskienė, nuomos bendrovė orientuojasi į naujausius ir technologiškai tobulus automobilius, kurių CO2 išmetamų dujų kiekis ne tik atitinka naujausius Europos Sąjungos standartus, bet ir yra gerokai mažesnis nei reikalauja griežti normatyvai. Be to šiandien vis daugiau žmonių domisi šiuolaikiškais hibridiniais automobiliais. Vienas tokių ir yra „Toyota Auris“. Šis visiškai hibridinis automobilis atspindi „AVIS Lietuva“ siekius siūlyti tik technologiškai pažangiausius automobilius. „AVIS Lietuva“ savo klientams ir visuomenei yra įsipareigojusi mažinti oro taršą. Kompanija tęsi žodį siūlydama moderniausius ir technologiškai tobulus automobilius, kurie ne tik sudegina itin mažai degalų, bet ir tausoja gamtą.


UAB „Tokvila", atstovaujančios „Toyota" markės automobiliams Lietuvoje, pardavimų vadovė Jurgita Milaševičienė teigė, kad „Toyota“ kompanija yra neginčijama hibridinių automobilių lyderė pasaulyje. Šiandien „Toyota“, jau pardavusi daugiau nei 3 milijonus hibridinių automobilių visame pasaulyje, ir toliau gamyboje taiko visiškai hibridinę technologiją, apimančią pagrindinius Europos modelius. Be to japoniškų automobilių gamintojas yra įsitikinęs, kad hibridiniai automobiliai yra pagrindinė ateities technologija.

Hibridiniame automobilyje naudojama „Hybrid Synergy Drive“ sistema užtikrina itin mažą CO2 emisiją, siekiančią 89 g/km, ir žymiai mažesnius sveikatai žalingų dalelių bei azoto oksidų kiekius nei dyzelinių automobilių. Be to, vidutinės 3,8 l/100 km degalų sąnaudos daro jį neprilygstamą savo klasėje. Ši technologija ketverius metus iš eilės nugalėjo „Ekologiško metų variklio“ nominacijoje tarptautiniame „Metų variklio“ rinkime. Priešingai nei elektriniai automobiliai, varomi tik elektros energija, visiškai hibridinis „Auris“ gali neribotai ilgus atstumus važiuoti hibridiniu režimu. Be to „Toyota Auris“ su šia sistema iki 2 km gali įveikti vien tik elektra.

Nors automobilių nuomos kompanija AVIS visame pasaulyje nuomoja tik naujus, mažiau CO2 išmetančius ir techniškai tvarkingus automobilius, supranta, kad automobilių nuomos verslas daro poveikį gamtai, todėl nuolat vykdo įvairias socialines akcijas ir taip siekia pagerinti esamą situaciją. „AVIS Lietuva" realiais darbais prisidėjo prie gamtos išsaugojimo ir pradėjo socialinę akciją „Draugiški gamtai". Per 2 metus Vilniaus miškų urėdijos skirtame 4 ha plote „AVIS Lietuva" darbuotojai pasodino daugiau nei 6 tūkst. medelių.Apie „AVIS Lietuva“ Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos bendrovė, siūlanti ypač didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009–2011 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia įmone, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere, o 2011 m. konkurse „Vilniaus svetingumas 2011“ pripažinta svetingiausia automobilių nuomos įmone. Taip pat „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia 2011 m. AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS įmonių.

„AVIS Lietuva automobilių nuomos kompanija“ administracija
Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius, Lietuva