Hide details for 1 telefono numeris1 telefono numeris
Kiekvienam vairuotojui suteikiamas 1 telefono numeris, skirtas visiems techniniams klausimams spręsti: užsakyti reguliarius techninius aptarnavimus, paslaugą „nuo durų iki durų“, išspręsti ar atsakyti į klausimus, susijusius su papildomų paslaugų užsakymu, montuoti padangas, plauti automobilį, užsakyti stovėjimo vietą oro uosto aikštelėje.

Hide details for Techninis aptarnavimasTechninis aptarnavimas
Reguliarių techninių aptarnavimų kaštai skaičiuojami remiantis pasirinktu nuomos laikotarpiu ir rida pagal oficialaus gamintojo lenteles. Kaštai apima detalių, skysčių ir tepalų kainas, keitimo įkainius.
Taip pat įtrauktos bet kokios natūraliai nusidėvinčios detalės, eksploatuojant automobilį pagal gamintojo reikalavimus (stabdžių kaladėlės, valytuvai, diskai ir kt.), ratų suvedimas, detalės, kurių keitimas neįtrauktas į gamintojo garantiją ir visos kitos detalės, darančios įtaką automobilio eksploatacijai.

Hide details for Privalomoji valstybinė techninė apžiūraPrivalomoji valstybinė techninė apžiūra
Privalomoji techninė apžiūra lengvajam automobiliui atliekama kas 3 metus, krovininiam – kas 2 metus. Į paslaugą įtrauktas datos, kada reikia atlikti privalomąją techninę apžiūrą, sekimas, automobilio paėmimo/pristatymo paslauga, privalomosios techninės apžiūros dokumentų surinkimas.

Hide details for PadangosPadangos
Klientams teikiamos aukštos kokybės padangos iš patikimų tiekėjų. Nesezoninės padangos sandėliuojamos AVIS sandėlyje. Klientai informuojami apie sandėliuojamų padangų būklę, pateikiami optimalūs jų keitimo sprendimai.
Du kartus per metus klientai informuojamas apie sezoninių padangų montavimo pradžią, suderinamas tinkamas laikas.Hide details for Draudimas ir pagalba kelyjeDraudimas ir pagalba kelyje
Klientui teikiama visokeriopa su draudimų procedūromis susijusi pagalba: automobilių draudimas, perdraudimas, visos dokumentacijos pateikimas, draudiminių įvykių administravimas, derybos su vertintojais ir servisais.
Klientams praktinė ir visokeriopa kita pagalba draudiminio įvykio ar gedimo atveju telefonu suteikiama visą parą.


Hide details for „Nuo durų iki durų“„Nuo durų iki durų“
Iš anksto sutartą dieną tiksliu laiku AVIS aptarnavimo centro darbuotojas atvyks į sutartą vietą ir paims automobilį sutartai paslaugai atlikti (reguliariam techniniam aptarnavimui, papildomam servisui, padangų permontavimui, automobilio plovimui ar kt.).

Hide details for Automobilio laikymas Vilniaus oro uosteAutomobilio laikymas Vilniaus oro uoste
Klientas gali iš anksto užsisakyti automobilio laikymo Vilniaus oro uoste vietą bei suderinti papildomas paslaugas, kurios gali būti tuo metu atliktos (automobilio plovimas, padangų permontavimas, reguliarus techninis aptarnavimas).

Show details for Degalų kortelėDegalų kortelė

Hide details for Laikinas automobilisLaikinas automobilis
Kol kliento užsakytas automobilis bus atgabentas ar kol bus atliktos užsakytos paslaugos, klientas nepraras mobilumo. Automobiliai suteikiami iš AVIS trumpalaikės nuomos parko kelių dienų ar mėnesių laikotarpiui. Galimi keli pakaitinių automobilių variantai: X dienų per X laikotarpį, X dienų visam parkui X* laikotarpiui.

Hide details for Plovimas ir valymasPlovimas ir valymas
Paslaugos apima automobilio išorės plovimą, langų valymą, ratų diskų plovimą, salono siurbimą, dulkių, salono kilimėlių valymą ir kt.


Hide details for Sąskaitų administravimas, konsultacijos ir rekomendacijosSąskaitų administravimas, konsultacijos ir rekomendacijos
AVIS visapusiškai administruoja iš tiekėjų gaunamas sąskaitas: vertina sąskaitų tikslumą (ar gaunama sąskaita atitinka užsakytus darbus), už per mėnesį atliktus papildomus darbus pateikia vieną sąskaitą.
Teikiama aktyvi pagalba automobilių parko valdymo klausimais: kliento konsultavimas, konkursų organizavimas, kliento automobilių parko būklės ir rinkos kainos įvertinimas, realizavimas, automobilių parko politikos (strategijos) ruošimas, bandomųjų važiavimų organizavimas, trumpalaikės nuomos paslaugos teikimas visame pasaulyje.

* Dėl tikslių nuolaidų dydžių ir laikotarpių sutariama individualiai AVIS aptarnavimo skyriuje.
Užsisakykite bandomajį važiavimąAVIS Lizingas
Darbo valandos:
Pr-P / 08.00-17.00,
Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius
Tel. +370 5 230 68 18
Faks. +370 5 230 68 21
El. paštas leasing@avis.lt