Naujausias Toyota Prius Hybrid jau AVIS Lietuva automobilių nuomos parke.

Toyota Prius Hybrid front

Naujiena! Naujausias legendinis hibridas Toyota Prius Hybrid jau AVIS Lietuva nuomojamų automobilių parke. Būkime draugiški gamtai kartu!


Prius. Legendinio hibrido atgimimas.


1997 m. pasirodęs pirmasis pasaulyje masinės gamybos hibridinis Toyota Prius atvėrė naują vairavimo perspektyvą. Apsiginklavęs pažangiais dizaino sprendimais ir moderniomis technologijomis, šiandien jis žengia dar vieną žingsnį į priekį. Greitesnės reakcijos, efektyvesnis ir dar tyliau riedantis nei iki šiol naujasis Prius pateikia dar vieną išskirtinės Toyota hibridinio automobilio formulės variaciją. Pirmasis pasaulyje masinės gamybos hibridinis automobilis Prius pakeitė supratimą apie visus esamus automobilius. Tai nebuvo paprasčiausia transporto priemonė – automobilis parodė savo požiūrį į aplinką. Naujasis Prius originalias idėjas išdidžiai perduoda toliau. Dėl naujosios kartos hibridinių technologijų Prius sunaudoja tik 3,3 l/100 km degalų. CO2 emisija yra mažiausia per visą Prius istoriją – tik 76 g/km. Naujoji platforma pabrėžia atletiškesnį, dėmesį patraukiantį kėbulą, o naujoviška valdymo sistema užtikrina nuostabią važiavimo patirtį.

Toyota Prius Hybrid inside

Naujosios kartos Prius su patobulinta hibridine sistema siūlo naują vairavimo patirtį. Akumuliatorius rekuperuoja daugiau elektros energijos, todėl automobilis gali ilgiau tolygiai ir tyliai važiuoti elektriniu režimu. Sklandžiai perjungiami elektrinis ir benzininis varikliai užtikrina lengvą ir dinamišką pagreitėjimą reikiamu momentu.

Toyota Prius Hybrid back

Naujasis Prius išsiskiria pažangiu dizainu, efektyvumu, technologijomis ir kokybe. Legendinio trikampio silueto hibridinis automobilis išlaikė žemą stovėseną, kuri kartu su aptakiais LED žibintais, žemu variklio dangčiu ir stogo linija bei vertikaliais galiniais kombinuotaisiais žibintais sukuria išties patrauklų Prius įvaizdį.

Toyota Prius Hybrid cabin